InstaAsist Nedir ?

InstaAsist Instagramda sizin için takipçilerin ilgisini çekip takip etmelerini sağlayan bir programdır. InstaAsist sayesinde otomatik olarak takip isteği atar, takibi bırakır, yorum atar, beğeni yapar ve mesaj atarsınız. Bu işlemlerin her biri otomatik olarak sizin yapacağınız ayarlar doğrultusunda sürekli olarak tekrarlanır. İstediğiniz zaman başlatır istediğiniz zaman sonlandırırsınız. Yaklaşık olarak günlük 900 takip isteği 1000 takip bırakma 600 yorum 2000 beğeni 70 adet mesaj atmanıza izin verip ve sizin adınıza bunları yapan bu program iş yükünüzü gözle görülür biçimde azaltır. Size sadece takipçi sayınızı kontrol etmek kalır.

NEDEN KULLANMALIYIM ?

Uygulamamız instagramda gerçek kullanıcıların dikkatini çekmek üzerine tasarlanmıştır. Tek tek uğraşarak yaptığınız bütün işlemleri sizin yerinize yapar ve sizi yormaz. Zaman kaybının önüne geçmenin yanısıra instagram tarafından engellenmelerinizi minimuma indirerek daha fazla etkileşimde bulunmanıza olanak sağlar.

Otomatik İşlem Listesi

1 - Çoklu instagram hesabı açma

2 - Otomatik takip isteği atma

3 - Otomatik takip bırakma

4 - Otomatik yorum yapma

5 - Otomatik beğeni yapma

6 - Otomatik mesaj gönderme

7 - Otomatik akış gönderisi beğenme

8 - Otomatik kullanıcı etiketleme

9 - Takip edenleri otomatik takip etme

UYGULAMA NELER YAPABİLİYOR ?

- Uygulama sizin için seçmiş olduğunuz kullanıcıların takipçilerine veya takip ettiklerine otomatik takip isteği yollar.

- Çok fazla hesap takip ettiğinizde bunları sizin seçimleriniz doğrultusunda takip etmeyi bırakır.

- Sizi takip etmeyen kullanıcıları size gösterir.

- Seçmiş olduğunuz hashtag ve konumlarda paylaşılan gönderilere yorum yapar ve bu yorumları siz belirlersiniz. İsterseniz yorumların sonuna sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kullanıcıları etiketler.

- Seçmiş olduğunuz hashtag ve konumlarda paylaşılan gönderileri beğenir.

- Farklı hesapların takipçilerinin dikkati yönlendirmek amaçlı seçilen paylaşıma toplu etiketlemeler yapar.

- Sizi takip etmeye yeni başlayan kullanıcılara otomatik olarak belirlemiş olduğunuz mesajı gönderir.

- Takip edeni takip et özelliği ile yeni gelen takipçiler otomatik olarak takip edilebilir.

- Yukarıda sayılan işlemlerin her biri için farklı süre ayarlarına olanak sağlar ve tek bir ekrandan bütün olan biteni size bildirir.

- Birden fazla instagram hesabı açmanıza izin verir ve her birinde aynı işlemleri yapmanıza olanak sağlar.

- Sayılan bütün özellikler isteğe bağlıdır. Hangisini aktif ederseniz o çalışır. Sizden izinsiz hiç bir şey yapılmaz.

Ve daha kısa sürede eklenilmesi planlanan birsürü özellik bu uygulamada sizi bekliyor.

Nasıl Kullanılır

- InstaAsist www.instaasist.com adresi üzerinden dağıtılmaktadır. Uygulamayı indirmek için ilk olarak bu adrese gidip botu indirmelisiniz.

- InstaAsist'i indirdikten sonra çift tıklayarak kurulumu başlatın. Eğer Windows işletim sistemi için tehtit olarak algılanırsa ek bilgi seçeneğine tıklayıp yine de çalıştır a basıp kurulumu devam ettirin.

- Kurulum bittikten sonra açılan yardım sayfasını dikkatlice okuyup InstaAsist'i o talimatlara göre kullanmaya özen gösterin.

- Masa üstüne InstaAsist isimli kısayol eklenecektir. O kısayola çift tıklayarak çalıştırın.

- Açılan pencerenin sağ tarafındaki kayıt ol bölümüne InstaAsist için bilgilerinizi vererek kayıt olun. (Not : Bu alan InstaAsist kayıt alanıdır. Kesinlikle bu alanda instagram bilgilerinizi girmeyiniz.)

- Kayıt işlemi onaylandıktan sonra yeni bir ekrana yönlendirilirsiniz bu ekranda istediğiniz kadar instagram hesabı ile oturum açıp çalıştırabilirsiniz. Bu alanda Instagram Kullanıcı adınız ve Şifreniz ile oturum açarsınız.

- Instagram güvenlik kontrolü isterse telefon veya mail ile sizden doğrulama talep edebilir gelen kodu açılan kutucuğa girip göndere basın.

- Instagram oturumunuz açıldıktan sonra sağ taraftan hesap seçip ayarlar bölümüne geçiş yapabilirsiniz.

- Ayarlar ile ilgili geniş kapsamlı ve açıklayıcı bilgiler InstaAsist YouTube kanalında( https://www.youtube.com/channel/UCss2GEZYaseKFE5IY9GFA-Q ) verilmiştir.

Güvenlik

InstaAsist kesinlikle instagram şifrenizi sunucularına kayıt etmez ve hiç kimse ile paylaşmaz. Hesap bilgilerini kaydetmediği ve kimse ile paylaşmadığı için kesinlikle hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Kullanıcılar kendi hesap güvenliklerinden kendileri sorumludur.

YOUTUBE InstaAsist EĞİTİM VİDEOLARIMIZ
@Scripts.Render("~/Js/core/jquery.min.js") @Scripts.Render("~/Js/core/popper.min.js") @Scripts.Render("~/Js/core/bootstrap.min.js") @Scripts.Render("~/Js/plugins/bootstrap-switch.js") @Scripts.Render("~/Js/plugins/nouislider.min.js") @Scripts.Render("~/Js/plugins/bootstrap-datepicker.js") @Scripts.Render("~/Js/now-ui-kit.js?v=1.2.0") @Scripts.Render("~/Scripts/jquery-3.3.1.min.js") @Scripts.Render("~/Scripts/jquery-3.3.1.js") @Scripts.Render("~/Scripts/jquery-3.3.1.intellisense.js") @Scripts.Render("~/Scripts/modernizr-2.8.3.js")